درسهایی از قرآن

  دیدار مسئولین  موسسه  با معاون پرورشی و فرهنگی  وزارت  آموزش و پرورش

0 177

  دیدار مسئولین  موسسه  با معاون پرورشی و فرهنگی  وزارت  آموزش و پرورش

 روز دوشنبه هفته جاری  مسئولین موسسه ترویج فرهنگی قرآنی  با  جناب دکتر باقر زاده  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر دیدار کردند .
 دکتر باقر زاده  با  اشاره به اینکه از دوران  دانش آموزی  ببینده  برنامه تلویزیونی درسهایی از قرآن بودم  و مرحوم پدرم که خود یک فرد قرآنی و علاقه مند به  فعالیتهای قرآنی بود تاکید  داشتند که حتما این برنامه را شبهای جمعه  مشاهده کنند  و من افتخار می کنم که خادم قرآن هستم .
   معاون پرورشی وزیربا تاکید بر حمایت برنامه درسهایی از قرآن  گفتند که ما هر کمکی  که بتوانیم   به این برنامه  خواهیم کرد  وحتی  در جوایز مسابقه دانش آموزی هم مشارکت خواهیم کرد .
 دکتر باقرزاده  با اشاره به  اینکه حاج آقا بارها گفتند ؛ من چه کمکی  می توانم به آموزش و پرورش کنم ؟  در این جلسه پیشنهاد دادند که  حاج آقا قرائتی برنامه درسهایی از قرآن  را به عناوین کتاب های دینی  دوره متوسطه  اول و دوم  ارتباط دهد  که دانش آموز بداند که این هفته موضوع بحث درسهایی از قرآن در ارتباط با کتاب دینی است  و  این  برنامه بعنوان یک مکمل درسی  برای دانش آموزان باشد .
 دکتر باقر زاده   گفتند زمینه  و راههای همکاری  فی مابین  زیادی  وجود  دارد  که نیاز به طرح و برنامه دارد .
در این  دیدار که دکتر  باقری مدیرکل  قرآن و عترت نماز وزارت آموزش و پرورش  حضور داشتند  و به میزان  استقبال  برنامه درسهایی از قرآن و میزان تاثیر پذیری آن  در  بین دانش آموزان و خانواده ها اشاره کردند .
 در ابتدای این جلسه  حجت الاسلام و المسلمین  موحدی  نژاد  مدیر موسسه  گزارشی از   پیشنه و فعالیتهای قرآنی موسسه و آمار دانش آموزان تحت پوشش برنامه   ارایه دادند  و در ادامه  آقای آقا بابایی معاون موسسه  فرایند برگزاری  مسابقه در فضای مجازی  و قابلیتهای  سامانه آزمون آنلاین موسسه را  تشریح  کردند .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.