درسهایی از قرآن

دانش آموزان و فرهنگیان برتر قرآن عترت و نماز، شهر تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین  موحدی نژاد در تالار فرهنگ مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند


 
دانش آموزان و فرهنگیان برتر قرآن عترت و نماز،شهر تهران
با حضور حجت الاسلام و المسلمین  موحدی نژاد مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنیدر تالار فرهنگ مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، دانش آموزان و فرهنگیان برتر قرآن عترت و نماز روز چهارشنبه نوزدهم تیرماه در تالار فرهنگ مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران با اعلام این خبر به شرکت بیش از پانصد هزار نفر در مراحل مدرسه ای منطقه ای و استانی از مهر تا اردیبهشت در سال تحصیلی اشاره کرد و گفت: معاونت پرورشی و فرهنگی بعد از برگزاری مسابقات ماموریت مهم تجلیل و توانمندسازی دانش آموزان و فرهنگیان را دنبال می کند.

کریمی به یازده رشته تخصصی مسابقات قرآن کریم عترت و نماز اشاره کرد و گفت: براساس اهداف عالیه، معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران از دانش آموزان برتر قرآنی تهران درخواست نمود فرهنگ ناب اسلامی را تعمیم دهند و در کنار سایر همسالان با نهایت توانایی ،سبک زندگی اسلامی و ایرانی را گسترش دهند.

کریمی خودباوری را ویژگی عمومی دانش آموزان و فرهنگیان برتر دانست و در پایان اظهار امیدواری کرد منتخبین شهر تهران در کشور نتایج و رتبه های خوبی کسب نمایند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران خاطرنشان کرد: براساس اهداف عالیه آموزش و پرورش، آموزش عمومی و تخصصی قرآن بر مبنای برنامه درس ملی ، در دستور کار قراردارد.

در خاتمه این همایش با حضور آقای کریمی  معاون پرورشی و فرهنگی  آموزش و پرورش  شهر تهران و  حجت الاسلام و المسلمین  موحدی نژاد مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی از دانش آموز برگزیده  تجلیل و تقدیر شد 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.