درسهایی از قرآن

تقدیر از ۱۵۰ برگزیده کشوری برنامه درسهایی از قرآن

معاون پرورشی و فرهنگی و دبیر کمیته همکاری حوزه های علمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تقدیر ۱۵۰ برگزیده کشوری بیست و هشتمین دوره برنامه درسهایی از قرآن خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: علاوه بر گسترش ترویج فرهنگ قرآنی بین جوانان و نوجوانان، دانش‌افزایی و تعمیق معارف دینی و قرآنی برای نسل نو و غنی‌شدن مطلوب اوقات فراغت نسل جوان، از جمله اهداف اجرای برنامه درسهایی از قرآن می باشد.  
وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا برای اولین بار بیست و هشتمین دوره برنامه درسهایی از قرآن به صورت مجازی برگزار شد و از بین ۱۲۰۰ نفر از شرکت کنندگان استان، ۱۵۰نفر به عنوان برگزیدگان کشوری انتخاب شدند که به شایستگی از آنها تقدیر بعمل آمد.
هاشمی با اشاره به این موضوع که  امسال نیز بیست و نهمین دوره از درسهایی از قرآن به صورت مجازی و در بستر پیام رسان شاد در حال برگزاری می است، گفت با توجه به استقبال با شکوه دانش‌آموزان استان، تاکنون بیش از   ۲۱ هزار نفر در  پایه ششم دوره ی ابتدایی و بیش از  ۱۳۲ هزار  نفر در دوره  متوسطه در درسهای از قرآن شرکت کرده‌اند.
 شایان ذکر است؛ مباحث درسهایی از قرآن هر هفته پنج شنبه ها و شنبه ها توسط حجت الاسلام قرائتی از شبکه یک و قرآن صداو سیما، پخش می شود.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.