درسهایی از قرآن

سومین جلسه شورای «ستاد تفسیر قرآن کریم» برگزار شد

سومین جلسه شورای ستاد تفسیر قرآن کریم با حضور اعضاء در دفتر مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی تشکیل شد.

به گزارش ایکنا، در جلسه شورای ستاد تفسیر قرآن کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین متوسل، دبیر ستاد با اشاره به وضعیت کنونی کشور، گزارشی از فعالیت‌های آموزشی ستاد در فضای مجازی و استقبال طلاب و دانشجویان، ارائه کرد. همچنین از کمک‌های خیرین قرآن‌یاور به ویژه بانوانی که در تکمیل ساختمان «مرکز آموزش مهارت‌های بیان تفسیر» در قم مشارکت کردند، قدردانی کرد.
در ادامه نیز، گزارشی از روند اجرای مسابقه الکترونیکی #با_قرآن_در_خانه_بمانیم از کتاب «سی روز سی درس» حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی که به همت «مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران» در فضای مجازی ویژه ۱۵ هزار نفر از ائمه جماعات و کارکنان شهرداری و ۶۰ هزار نفر از عموم مردم برگزار شده بود، ارائه شد.
همچنین به برنامه‌های تابستانی ستاد تفسیر ویژه طلاب حوزه‌های علمیه با محتوای بیان تفسیر دو جزء قرآن در فضای مجازی اشاره شد. این برنامه با تأیید حجت‌الاسلام قرائتی برای طلاب جوان در حوزه‌های علمیه، جامعة‌المصطفی(ص) و دفتر تبلیغات اسلامی قم اجرا خواهد شد.
در سومین جلسه شورای ستاد تفسیر قرآن، حجت‌الاسلام والمسلمین چاوشی، مدیر مرکز آموزش مهارت‌های بیان تفسیر قم، گزارشی از فعالیت‌های این مرکز شامل توسعه و تقویت برنامه‌های آموزشی، ضبط ده‌ها برنامه چنددقیقه‌ای با مشارکت نهادهای ذی‌ربط در قالب آموزش‌های غیر حضوری و آنلاین برای طلاب و مشارکت با نهادهای مختلف، ارائه داد.
همچنین در این جلسه از زحمات و تلاش‌های حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان، دبیر سابق ستاد تفسیر قرآن قدردانی شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.