درسهایی از قرآن

 دیدار معاون موسسه ترویج  با مدیرکل و حضور در  شورای معاونین آموزش و پرورش   استان قزوین

0 49

دیدار معاون موسسه ترویج  با مدیرکل و حضور در  شورای معاونین آموزش و پرورش   استان قزوین

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین ؛ ظهر روز یکشنبه سیزدهم آذرماه، نشست هم افزایی اعضای شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین، با حضور ابراهیم بابایی معاون موسسه ترویج قرآنی و حسین صفایی مسئول مسابقه درسهایی از قرآن کشوری نمایندگان حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و مصطفی بابایی سارویی رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، از نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین حسین محمدزاده معاون پرورشی و فرهنگی استان، شعبان شقاقی رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان و خانم قوامی کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز، در خصوص طرح ابتکاری استان قزوین با موضوع” اجرای مسابقه درس هایی از قرآن” تجلیل نمودند.

🔸گفتنی است؛ طرح ابتکاری استان قزوین در خصوص اجرای مسابقه درس هایی از قرآن در فضای  مجازی شاد ، از طریق پخش زنده و خلاصه نویسی، در قالب عکس نوشته و کلیپ برای کلیه دانش آموزان، فرهنگیان و اولیای آنان به صورت هفتگی برگزار می گردد. مورد استبقال  موسسه ترویج فرهنگ قرآنی قرار گرفته است .

  در این دیدار یک جلد  قرآن تفسیردار همراه با لوح تقدیر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی  به مدیرکل و معاون پرورشی آموزش و پرورش  استان اهداء شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.