درسهایی از قرآن

دیدار  معاون موسسه  با معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهر داری تهران

0 1,219
     آقا بابایی  روز چهار شنبه ۱۸  آبان ماه  در دیدار با معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری  شهر داری تهران    ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های قرآنی موسسه  خاطر نشان کرد  هدف اصلی موسسه ترویج مفاهیم قرآنی برای نسل نوجوان و جوان  جامعه است   . بستر اجرایی آن  در آموزش و پرورش فراهم شده  است که سالانه بیش از۲/۵ میلیون دانش آموز در ۳۸۰۰۰ مدرسه در ۷۰۰   منطقه آموزش و پرورش  تحت   مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن  حاج آقا قرائتی هستند  و از شروع نیمه  دوم سال طی فرایندی  در این مسابقه ثبت نام کرده  و معمولا ۱۷  هفته  ادامه دارد .
 معاون موسسه  به قابلیتها  و ظرفیت های موسسه از جمله بایگانی مستند و معتبر با عناوین و موضوعات مختلف  از مباحث  مفسر و معلم قرآن  حجت الاسلام و السمین  قرائتی در  طی  ۴۰ سال  فعالیت  قرآنی  ایشان  در  قالبهای مختلف صوتی و تصویری و متنی  اشاره کرد  و گفت  موسسه این آمادگی را دارد  تا با توجه  به نیازهای  فرهنگسراها .سرای محله ها  مسابقات  فرهنگی   کتابخوانی و .. با مشارکت سازمان فرهنگی هنری  برگزار کند
در ادامه  آقای فاطمیان پور  معاون  فرهنگی  سازمان فرهنگی و هنری شهرداری  ضمن استقبال از پیشنهادهای مطروحه  موسسه  خاطر نشان کرد متولی  فعالیتهای قرآنی  شهرداری فرهنگسرای  قرآن  است  که پیشنهاد می شود  هماهنگی لازم  با آن  فرهنگسرا انجام شود .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.