درسهایی از قرآن

دیدار مسئولین مؤسسه از آموزش پرورش و مدارس ملارد

0 33

 در ادامه دیدارها و گفت و گو  با  مسئولین آموزش و پروش مناطق و شهزستانهای  استان  تهران  این بار دیداری با  مسئولین آموزش و پرورش  ملارد و حضور در دو مدرسه  این  شهرستان بود .

 با رییس اداره آموزش و پرورش  شهرستان  آقای تیموری راد  ومعاون پرورشی آقای حضرت قلی همراه با مروج شهرستان آقای رستمی و خانم مرتضوی مروج قرآنی اداره کل شهرستانها جلسه و گفت و گوی صمیمانه ای انجام شد و گزارش  مختصری از  سه مدرسه مورد  بازدید  ارایه  گردید .

 رئیس اداره ضمن تشکر از حضور گروه اعزامی  از موسسه بر تلاش و اهتمام  بیشتر  در برنامه های پرورشی و بویژه  مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن  تاکید  و  آمادگی  خود را برایکارهای قرآنی  اعلام کردند .

 مدارس مورد بازدید :

۱-مدرسه ابتدایی بانو مهین علاقه بند

 این مدرسه با  ۵۰نفر دانش آموز ششم ابتدایی  و حضور مستمر ۴۲ دانش آموز در مسابقه  هفتگی درسهایی از قرآن مدیر مدرسه خانم بوجاریان مدرس و حافظ قرآن میباشد ومعاون پرورشی خانم خدری که در پایان هدایایی به منظور قدردانی و تشکر  از اولیایی مدرسه و   ۵ دانش آموز ساعی به نایندگی  سای دانش آموزان در درسهایی از قرآن هدایایی تقدیم شد

۲-دبیرستان دخترانه شهدای اقتدارمتوسطه دوم:

با مدیریت خانم عظیمی و معاون پرورشی خانم ایرانپور. این دبیرستان ۳۴۸دانش آموز دارد که ۹۰نفر در ابتدا ثبت نام کرده اند اما  بیشتر خانواده ها و دانش آموزان دروس آموزشی اولویت را بر برنامه های قرآنی و فرهنگی  ترجیح می دهند  به همین جهت تعداد کمی به طور مستمر  در آزمون هفتگی شرکت می کنند .

۳-دبیرستان پسرانه هشترودی :

با مدیریت آقای نیکزاد و معاون پرورشی آقای راشدی ،از۳۵۰ دانش آموز مدرسه طبق گفته معاون پرورشی با توجه به تلاشهای انجام شده فقط ۵ نفر در مسابقه شرکت مستمر دارند

دربازدیدهای انجام شده ابتکارات بعضی مدارس به کادر مدارس مذکور توصیه شد واینکه نباید در فعالیت های فرهنگی انفعالی برخورد کرد توصیه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.