درسهایی از قرآن

دیدار مدیر موسسه با مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش منطقه ۵ شهر تهران

0 95
 به گزارش روابط عمومی موسسه در این  دیدار که روز   ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در دفتر   آقای مطلبی مدیر منطقه  انجام شد .  در ابتدا جحت الاسلام و المسلمین   موحدی نژاد  مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی    . ضمن تبریک انتصاب آقای مطلبی  به مدیریت منطقه و آقای شعبانی به معاونت پرورشی و فرهنگی  منطقه  پنج   و آرزوی  سلامتی و توفیق الهی  برای ایشان  . گزارش مختصری از فعالیت های موسسه بویژه در دو سال اخیر  ارایه داد  و همچنین به  تاثیرات  مثبت  دیدارهای حضوری میدانی از  مدارس مناطق و شهرستان ها  اشاره کرد .
آقای موحدی نژاد از دغدغه های دلسوزانه مدیر و معاون پرورشی  منطقه در تحقق  اهداف برنامه تشکر کرد و خواستار  جذب حداکثری  دانش آموزان در همه مدارس منطقه در برنامه درسهایی از قرآن  شد .
 در ادامه این دیدار آقای مطلبی مدیر منطقه پنج به اهمیت  فعالیتهای فرهنگی  بویژه بعد از دوسال جدایی دانش آموزان  از مدارس  حضوری  اشاره کرد و گفت به نوعی فعالیت تربیتی دانش آموزان تعطیل  شده بود .
 مدیر منطقه پنج آموزش و پرورش شهر تهران گفت در تمام فعالیتهای فرهنگی  تلاش مضاعف  بویژه برنامه درسهایی از قرآن  تاکید داریم  و آماده ایم که با موسسه در منطقه همکاری مستمر داشته باشیم  و برای تسهیل در این فعالیتها  مکانی را برای  درسهایی از قرآن  اختصاص  دهیم.
آقای مطلبی همچنین از مدیر موسسه ترویج  برای حضور در  جلسات معاونین  پرورشی و همکاران مدارس  دعوت کردند .
در خاتمه این جسله آقای شعبانی  معاون پرورشی و فرهنگی  منطقه پنج  . با ارایه گزارشی از چگونگی اجرای  مسابقه درسهایی از قرآن در منطقه پنج  از  پیگیری های دلسوزانه  آقای موحدی نژاد در تحقق فعالیت های   قرآنی در سطخ مدارس منطقه  تشکر کردند . برای توسعه فعالیت  اعلام  آمادگی کردند .
 در این دیدار آقای صفایی مسئوال  واحد مسابقات  موسسه   آقای موحدی نژاد را همراهی می کردند
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.