درسهایی از قرآن

دیدار مدیر موسسه از چند مدرسه استهبان فارس

0 62

در راستای ارزیابی طرح درس هایی از قرآن؛
💠 بازدید نمایندگان وزارتی و استانی در آموزشگاه های استهبان

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرآنی استهبان به نقل از کارشناس قرآن، عترت و نماز این مدیریت، روز سه شنبه مورخ سی آذر ماه، حجت الاسلام والمسلمین موحدی  نژاد مدیر  محترم موسسه ترویج فرهنگ قرآنی ( استاد قرائتی)، حسین صفایی مسئول بخش مسابقات درس هایی از قرآن و سرکارخانم دکتر رشیدی  کارشناس مسئول قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان فارس از روند اجرایی طرح درس هایی از قرآن در آموزشگاه های شهرستان استهبان ارزیابی به عمل آوردند.

سلطانی نژاد  کارشناس قرآن (مروج درسهایی از قرآن )اذعان داشت؛ در این بازدید یک روزه که در مقطع ابتدایی از آموزشگاه شهدای فرهنگی دخترانه، در مقطع متوسطه اول از آموزشگاه شاهد امام صادق علیه السلام و در مقطع متوسطه دوم از آموزشگاه امام خمینی ره به عمل آمد؛ مواردی همچون تشکیل جلسه با مدیر، مروج درس هایی از قرآن و همکاران مدرسه، بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه برگزاری مسابقه و انتقال تجربیات برتر در دستور کار این عزیزان بود.

کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استهبان همچنین از تاکید نمایندگان این طرح مبنی بر ضرورت و مفید بودن این طرح برای دانش آموزان و خانواده و درخواست اهتمام ویژه همه همکاران مدارس و خانواده ها به این برنامه تلویزیونی خبر داد.

وی همچنین در ادامه صحبت های خود از ابراز رضایت این ارزیابان نسبت به نحوه برگزاری و اجرای این مسابقات در شهرستان استهبان اشاره کردند.

در نهایت بازدید کنندگان وزارتی و استانی با حضور در بین دانش آموزان و عرض خداقوت به دانش آموزان شرکت کننده در طرح، از دانش آموزان برتر این مسابقات در این مدارس تجلیل به عمل آوردند.همچنین هدایای نفیسی نیز به رسم یادبود از طرف استاد قرائتی به همکاران مدارس مذکور اهدا گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.