درسهایی از قرآن

دکتر باقری : مدیرکل قرآن,عترت و نماز وزارت آموزش و پروش: آزمون نهایی درسهایی از قرآن از طریق نورینو انجام می شود

دکتر باقری : مدیرکل قرآن,عترت و نماز وزارت آموزش و پروش: آزمون نهایی درسهایی از قرآن از طریق نورینو انجام می شود.

در جلسه ای با حضور دکتر باقری   و مسئولین موسسه ترویج  فرهنگ قرآنی   چگونگی  برگزاری آزمون نهایی  مسابقه درسهایی از قرآن   بحث و تبادل نظر شد .

در این جلسه  ابتدا   حجت الاسلام  موحدی نژاد  مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  ضمن تشکر از حمایت و پشتیبانی  دکتر  باقری گزارشی از بازدید میدانی موسسه  از چند  شهر  استان فارس  و  استان تهران و برخی از مناطق ۱۹ گانه  شهر تهران  و مدارس مورد بازدید ارایه شد   و به نگرانی هایی که در خصوص سامانه  نورینو و مشکلات موجود   از  زبان  مروجان و مجری  مدارس  بویژه در آزمون  نهایی وجود  دارد   اشاره کردند .

در ادامه فرایند و زمانبندی و چونگی محتوا و سئوالات  آزمون نهایی و مشکلات موجود توسط آقای آقا بابایی  معاون موسسه  تشریح شد و بر اطمنیان از برگزاری آزمون  بدون  مشکلات  تاکید شد . و همچنین  به  گزارش گیری و دسترسی مجری مسابقه به اطلاعات و آمار شرکت کنندگان در آزمون  را از مشکلات  مهم برشمرد .

آقای دکتر باقری  با اشاره  به آزمون و مسابقاتی که در روزهای  اخیر در حجم بالا و بدون مشکل  برگزار شده اشاره کردند و گفتند  موارد و مشکلاتی که بیان شد برخی  در اندک زمانی  قابل اصلاح  است  و  اطمنیان دادند که در زمان برگزاری آزمون  سامانه  نورینو  آمادگی کامل  برای  برگزاری   را دارد و جای  هیچ گونه  نگرانی نیست .

همچنین  اعلام شد که  مدارسی که  به صورت  حضوری و پاسخنامه ای  آزمون هفتگی را برگزار کردند  می تون در نورینو  / درسهایی از قرآن ثبت نام کنند  و مانعی  برای شرکت این  دانش آموزان  در آزمون نهایی هم وجود  ندارد.

در این جلسه  معاون  قرآن اداره کل ، آقای مهندس  صابری  مدیر پشتیانی  سامانه و آقایان آقابابایی معاون. و ملایری مدیر روابط عمومی و فناوری موسسه حضور داشتند  . و هریک مواردی  مرتبط را بیان کردند .