درسهایی از قرآن

  اولین جلسه هیئت مدیره مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی در سال ۹۸

                                      اولین جلسه هیئت مدیره مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی در سال ۹۸
اولین جلسه هیئت مدیره مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی در سال ۹۸ با حضور اعضا در روز دوشنبه نهم اردیبهشت  تشکیل شد . در این جلسه در ابتدا توسط  حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد گزارشی  از عملکرد  موسسه در سه حیطه  برنامه مسابقه درسهایی از قرآن ، طرح فرهنگی چهره به چهره  و برنامه آموزشی مهارت بیان تفسیر  و همچنین طرح چلچراغ ( برگزاری کرسی تفسیر قرآن به شیوه و روش حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی ) در ۶۳  مسجد شاخص شهر تهران ارایه دادند .

در این جلسه  آقای مسیب زاده مدیرکل  قرآن،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش  به عنوان عضو هیئت مدیره حضور داشتند  گزارش جامعی از سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و ششمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزان جهان اسلام و حضور ۱۰ هزار نفر دانش آموز در اردوی قرآنی و طرح حفظ جزء سی ام قرآن  با حضور اکثر سازمانها و نهادهای قرآنی کشور  ارایه دادند . ایشان خواستار حضور  استاد قرائتی  در طرح حفظ چز سی ام قرآن شدند . وی با اشاره به تاکید  مقام معظم رهبری   به این مهم آن را برای همه تکلیف دانستند . آقای مسیب زاده  ضمن استقبال از کرسی تفسیر قرآن کریم توسط ستاد تفسیر  اعلام آمادگی نمودند که در چند منطقه آموزش و پرورش با اعزام  استاد  به صورت آزمایشی  اجرا نماید.

در ادامه آقای آقا بابایی معاون اداری و مالی موسسه  ضمن تشکر و قدر دانی  از آقای مسیب زاده جهت حمایت  از برنامه درسهایی از قرآن  وهمچنین تشویق مروجان   گزارشی از عملکرد  و هزینه های  موسسه و برنامه های تحت پوشش به تفکیک بودجه ای  پرداخت  و اشاره کردند  هر برنامه ای از اعتبار ویژه خودش استفاده می کنند و باهم مشترک نیستند.

در ادامه دیگر اعضا  درباره  حذف  درصد سهیمه  مناطق در آزمون نهایی  و تهیه یک گزارش مستند از فعالیتهای موسسه تاکید کردند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.