امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: بازدید آقای مسیب زاده مدیرکل قران ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از حوزه آزمون نهایی درسهایی از قران در منطقه 6 شهر تهران

بازدید آقای مسیب زاده مدیرکل قران ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از حوزه آزمون نهایی درسهایی از قران در منطقه 6 شهر تهران
به گزارش روابط عمومی  موسسه ترویج فرهنگ قرآنی   برگزاری بیست و ششمین  دوره  آزمون نهایی  درسهایی از قرآن  در 700 حوزه  آموزش و پرورش  با حضور 100 هزار نفر   و در مناطق 19 گانه شهر تهران  با حضور 10 هزار نفر برگزار می شود . 

این آزمون در منطقه 6 شهر تهران در دبیرستان  شهید مطهری   همزمان با حضور حجت الاسلام و المسلیمن  استاد  قرائتی مورد بازدید آقای مسیب زاده مدیرکل قران ،عترت و نماز  وزارت آموزش و پرورش قرار می گیرد .
آقای مسیب زاده عضو هیآت مدیره  موسسه ترویج فرهنگ قرآنی است و  در اجرایی شدن  برنامه و فعالیتهای قرآنی موسسه در مدارس و مناطق همکاری خوبی با موسسه داشته و همیشه  این برنامه ها را مورد حمایت خود قرار داده و بر انجام آنان تاکید داشتند .  


  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
(1397/9/25)
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com