امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: دیدار مسئولین موسسه از آموزش و پرورش شهر فانمین همدان

دیدار مسئولین موسسه از آموزش و پرورش شهر فانمین همدان
   
 
   بازدید حجت الاسلام و المسلمین چاوشی مدیر مرکزآموزش بیان تفسیرقرآن کریم ، آقا بابایی معاون موسسه درس هایی از قرآن، ملایریمدیر روابط عمومی  موسسه به همراه احمدی کارشناس قرآن،عترت ونماز اداره کل از روند برگزاری مسابقات درس هایی از قرآن

حجت الاسلام والمسلمین  چاوشیمدیر مرکزآموزش بیان تفسیرقرآن کریم، بابایی معاون موسسه درس هایی از قرآن، ملایری مدیر روابط عمومی موسسه به همراه احمدی کارشناس قرآن،عترت ونماز اداره کل از روند برگزاری مسابقات درس هایی از قرآن بازدید کردند.


حجت الاسلام و المسلمین چاوشی در حاشیه بازدید از مدارس بر شرکت کل دانش آموزان مدارس شهرستان در مسابقات برنامه های درس هایی از قرآن تاکید کرد و گفت: قرآن کتاب هدایت انسان به سوی افق های روشن است و امن ترین و سعادتمندترین روش را برای زندگی بشریت ترسیم می کند.
وی برخورداری از جامعه ایده آل و سعادت جاودانه را در گرو شناخت و تدبر در قرآن دانسته و ادامه داد: انس با قرآن گره گشای گرفتاری های انسان است که نه تنها توانایی انسان را برای مقابله با انبوهی از مشکلات فراهم می سازد بلکه تربیت و تزکیه صحیح او را نیز مقدور می سازد.
گفتنی است این هئیت از آموزشگاه سمیه و ایثار بازدید کرده و به دانش آموزان ساعی  و  عوامل اجرایی برنامه درس هایی از قرآن  جوایزی اهدا نمودند.
 
 

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com