امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: در ادامه دیدارهای استانی این بار استان گلستان

در ادامه دیدارهای استانی این بار استان گلستان

  دیدار دو روزه  مسئولین مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی  با مروجان درسهایی از قرآن آموزش و پرورش  استان گلستان
  به گزارش روابط عمومی مؤسسه  به منظور بررسی  فرایند و میزان استقبال دانش آموزان از مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن  در مدارس و مناطق  و همچنین  قدر دانی از زحمات مروجان درسهایی از قرآن،  مسئولین موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  دیداری صمیمی  با معاونت پرورشی و فرهنگی  آموزش و پرورش استان گلستان  داشتند .
 
 این دیدار که در روزهای 8 و7 آذرماه  انجام شد. در جلسه ای مشترک  با حضور معاون پرورشی اداره کل ،گزارشی از نحوه و چگونگی مسابقه درسهایی از قرآن  ارایه و همچنین نکته نظرات  دوستان و همکاران این معاونت مطرح گردید .
 

 در این جلسه که آقای حسینی معاون پرورشی اداره کل و آقایان حسنی و حاجیلری از  کارشناسان و همکاران تلاشگر اداره قرآن ، عترت و نماز  استان  حضور داشتند .
 
در این دیدار  معاون پرورشی و فرهنگی  استان حضور مسئولین موسسه را فرصتی مغتنم شمرده و اظهار داشته اند تمام تلاش های ما در سطح استان انجام کارهای عمیق قرآنی برای تمامی گروه های سنی و حتی اولیاء دانش آموزان و کادر اداری می باشد و برنامه ریزی به گونه ای است که تمامی همکاران را تحت پوشش می گیرد . 
 
در این دیدار حجت الاسلام موحدی نژاد مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی، درخواست استاد را عنوان کردند که اگر شما  اینکار  را  بِرّ ، مفید و خوب می دانید  طبق فرموده قرآن مجید (تعاونوا علی البر ) هر چه بیشتر به برگزاری این کار مفید و قرآنی یاری رسانده و کمک کنید تا نفرات بیشتری جذب این مسابقه شوند.
 
     در مجموع از ادارات آموزش و پرورش و مدارس  چهار شهرستان گنبد کاووس، آزاد شهر، کردکوی و گمیشان  دیدار شد  و جلساتی با حضور رؤسا ، معاونین و کارشناسان قرآن اداره تشکیل شد . 
 
همچنین در این سفر از 5 دبیرستان متوسطه  دخترانه  و پسرانه  شهرهای یاد شده بازدید بعمل آمد و طی جلساتی با اولیای مدارس ، نکته نظرات و پیشنهادهای آنان در بهبود روند فعالیتهای قرآنی مؤسسه مورد بحث وگفت و گو قرار گرفت  . 
 
 در پایان جلسه به پاس خدمات و زحمات  رئیس ، معاون پرورشی  و  کارشناس  قرآن  اداره  و  به تعدادی از دانش آموزان   فعال در مسابقه  درسهایی از قرآن از سوی موسسه  هدایایی اهدا شد .  
  همچنین از آنجائیکه برنامه درسهایی از قرآن مورد استقبال همکاران آموزش و پرورش و  مدارس اهل تسنن  استان قرار گرفته بود با حضور در مدارس برادران  و خواهران  دینی  و هم طن با آنان گفت و گو  شد و هدایایی به رسم یاد بود از سوی موسسه به این عزیزان اهدا شد .
 
 از دیگر نکات قابل توجه دیدار از مدارس ،  صدور حکم  همیار  درسهایی از قرآن برای  دانش آموزان  فعال و همچنین جایگاهی برای جوائز و هدایای درسهایی از قرآن در بعضی از مدارس بود .  
 ضمنا در این دیدار آقایان  آقابابایی معاون اداری و مالی  و صفایی  مسئول مسابقات موسسه  حضور داشتند.
 

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com