امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: حضور مدیر موسسه ترویج و فرهنگ قرآنی در جلسه کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران

حضور مدیر موسسه ترویج و فرهنگ قرآنی در جلسه کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران
  
حضور مسئولین موسسه در جلسه کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران
 این جلسه با حضور کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه شهر تهران و آقای حسینی فر رئیس اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل در اردوگاه شهید چمران منطقه یک در روز چهارشنبه 21 تیرماه 96 تشکیل شد. 

  در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد مدیر موسسه  ضمن تشکر از تلاش و زحمات   کارشناسان قرآن  انجام فعالیتهای قرآنی   را یکی از نعمت ها و توفیق های الهی جمع حاضر دانست که باید قدرشناس این نعمت الهی باشیم  و مشکلات نباید سد راه و مانع شادابی و تلاش  ما بشود  بلکه باید هرچه بیشتر و صبورانه تر در راه نشر معارف قرآنی تلاش کنیم . وی در ادامه انجام کارهای فرهنگی را همراه با مشکلات و سختی و دیر بازده خواند و مصداق آن  را کار انبیاءالهی  دانست که با سختی و مشکلات زیادی همراه بوده است .
مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  در ادامه بر جذب بیشتر دانش آموزان  در مسابقه درسهایی از قرآن  و تحت پوشش قرار دادن تمامی مدارس متوسطه مناطق تاکید کردند. وبرای هر گونه  همکاری با ادارات قرآن ،عترت و نماز آموزش پرورش در پیشبرد برنامه درسهایی از قرآن در مدارس اعلام همکاری کردند.
آقای موحدی نژاد  در پایان سخنان خود با ا شاره به دیدارهای استانی از ادارات و مدارس تحت پوشش برنامه  گفتند مشاهدات حاکی از آن است که عموم مسئولین  و همکاران  بویژه دانش اموزان خواهان استمرار این برنامه و کمک و یاری جهت موفقیت این امر در مدارس می باشند که همین امر بسیار خوشحال کننده و از سویی مسئولیت ما و شما  را جهت هرچه بهتر و موفق تر برگزاری مسابقه  در سطح مدارس را می طلبد . در این دیدار آقای صفایی مسول واحد مسابقات موسسه آقای موحدی نژاد را همراهی می کردند.
 

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com