امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: بیست و نهمین جلسه شورای مشورتی و کارشناسی موسسه با حضور اعضا در هفدهم اریبهشت 96 در تشکیل شد

بیست و نهمین جلسه شورای مشورتی و کارشناسی موسسه با حضور اعضا در هفدهم اریبهشت 96 در تشکیل شد
بیست و نهمین جلسه شورای مشورتی  و کارشناسی موسسه با حضور اعضا  در هفدهم اریبهشت 96 در  تشکیل شد . حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد مدیر موسسه با تبریک اعیاد شعبانیه  و میلاد با سعادت  قطب عالم امکان  حضرت صاحب الزمان  (عج)  به یکی از القاب حضرت یعنی مصلح اشاره کردند و گفتند  مصلح یعنی کسی که بشر را به سعادت دنیا و اخرت می رساند .جهانی که  در جنگ و اضطراب بسر می برد منتظر مصلحی که صلح ، آرامش  و عدالت را در  جهان حاکم کند . و ماهم  باید در این جهت تلاش و کوشش کنیم 
 در ادامه گفتند دیدارهایی که از مناطق و استانها  انجام شده است   هریک تلاش دارند که با ابتکارات و روشهایی موجب جذب بیشتر دانش آموزان  به مسابقه درسهایی از قرآن باشند  و انگیزه آنان را بیشتر کنند  و در این راه توفیقات و تجاربی داشتنند.
دراین جلسه  از منطقه 18 آموزش و پرورش شهر تهران  آقایان شکرگزار و زارعی معاون پرورشی و معلم قرآن دبیرستان توحید متوسطه اول حضور داشتند و  برنامه ها و ابتکارات خود را در  افزایش انگیزه  دانش آموزان برای شرکت در مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن بیان داشتند .  دبیرستان توحید 370 نفر دانش آموز دارد که 300 نفر آن تحت پوشش برنامه درسهایی از قرآن هستند و تمام فعالیتهای این دبیرستان با مشارکت جدی و فعال دانش اموزان انجام می شود /
 لازم به ذکر است  گزارش کامل ابتکارات دبیرستان توحید در بخش ابتکارات سایت موسسه قابل موسسه است.
 
در ادامه آقای موحدی نژاد  گزارشی از پی گیری ها و نشستهای که با مدیران  و گروه معارف   شبکه یک سیما  و رادیو معارف قم برگزار شده ارایه دادند .و در ادامه جلسه برای تعیین نوع هدایا و جوائز دانش آموزان برگزیده  بیست و پنجمین دوره مسابقه درسهایی از قرآن  بحث و گفتگو شد و پیشنهادهای در این خصوص ارایه شد. که مقرر شد پیشنهادهای مطرح شده با مشورت چند نفر از مروجان استانها  مطرح و نظرات آنان هم لحاظ شود .
 در خاتمه از آقایان شکر گزار و زارعی  تقدیر و تشکر شد.

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com